Hızlı Tüketim Ürünleri

  • Hızlı Tüketim Ürünleri
  • Hızlı Tüketim Ürünleri
  • Hızlı Tüketim Ürünleri

Hızlı Tüketim Ürünleri

Dünya devlerinin yer aldığı hızlı tüketim ürünleri pazarına tamamen yerli sermaye ile giren Karakoyunlu Group bir yandan büyürken bir yandan da birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, lojistik altyapısı ve mevcut dış ilişkileriyle uluslararası pazarlarda iş geliştirme ve ihracat misyonunu üstlenmiştir.

Karakoyunlu Group üstlenmiş olduğu misyonun sorumluluğuyla çıktığı bu yolda yakalamış olduğu sürdürülebilir gelişim ve yeniliklerin heyecanı ile değerli iş ortaklarıyla birlikte büyümektedir.

Dünyanın farklı coğrafyalarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verecek nitelikte sağlıklı, güvenilir ve ekonomik ürünleri tüketime sunmaktadır. Son derece titiz, özverili ve disiplinli çalışmaları sonucunda en kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturarak ihracat faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Binden fazla ürünle tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün gamına sahip olan Karakoyunlu Group yapmış olduğu ihracatlarla pek çok farklı ülkede Türkiye’nin ismini gururla taşımaktadır.

 

Gıda Ürünleri                       

Yemeklik Yağ

Pirinç

Şeker

Bakliyat (Nohut-Mercimek vb.)

Un

Bal

Ketçap

Mayonez

Salça

Tuz

Turşular

Konserve Gıdalar

Pasta

Kurutulmuş Meyve

Kuru Üzüm

Pastörize Süt

Meyve Aromalı Şeker

Çikolata

Kraker

Bisküvi

Mini Kekler

Mevsim Meyveleri ve Sebzeleri

Kutulanmış Gıdalar

 

 

   

İçecekler

Kaynak Suyu

Maden Suyu (Sade ve Meyve Aromalı)

Gazlı İçecekler

Meyve Suları